Draugaukime

filologija_langa.jpg

Laba diena!

Man nepatinka žodis „blogas“. Geriau vadinkime šią vietą, kaip kad patariama www.vlkk.lt, tinklaraščiu, arba interneto dienoraščiu.

Taigi, šis tinklaraštis gyvuoja jau apie mėnesį. Kol kas pavyko padaryti ne tiek daug. Tačiau sugebėjome parengti gerą pradžią, o tai, žinia, pusė darbo.

Nuo šiandien tinklaraščio manifestas, buvęs pirmame puslapyje, padėtas skyriuje Apie mus. Taip pat, siekiant padaryti tinklaraščio struktūrą aiškesnę, pakeisiu kai kuriuos skyrelių pavadinimus. Apie visus pakeitimus informuosiu žemiau.

Ubi concordia, ibi victoria, kitais žodžiais, kur yra  vienybė, ten bus ir pergalė. Dirbkime išvien, ir padarysime daugiau. Kiekvienas galite prisidėti tobulinant šį tinklaraštį, – komentuokite, patikslinkite, kritikuokite. Kiekvienas žodis bus išgirstas.

Aš tikiuosi, kad laikui bėgant šis tinklaraštis taps Vilniaus universiteto žinovų ir mylėtojų bendravimo vieta.

Draugaukime!

Veronika Denisenko,
šio tinklaraščio administratorė

1. grazina parašė:

Profesoriu – 134, is ju 12 moteru
    Docentu – 440, is ju 185 moterys
    Mokslo skyrius

2. Noa parašė:

Esu iš Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos ir darau projektą apie Arklių gatvę: kaip ji keitėsi, jos architektūra, gyventojai. Norėčiau pasiteirauti gal turite kokios informacijos ar nuotraukų apie šią gatvę?

Nora.

Nuotraukas gal kelias ir surasčiau, o informacijos Jums reikėtų paieškoti pas Drėmą (Dingęs Vilnius, archyvų publikacijose), Lietuvos architektūros istorijoje (priklausomai nuo namų stiliaus ar I, ar II tome), Paminklų sąvade (pusl. 99-103).

4. Noa parašė:

Ačiū 🙂

Visada prašom 🙂 Nuotraukas reikės atsiųsti? 🙂

6. Noa parašė:

Būtų labai malonu 😉 Mano el paštas– nora.bendziute@gmail.com

Išsiunčiau kiek radau.

8. Benton Owens parašė:

remiantis 2006 m. statistines ataskaitos duomenimis, VU mokslo pedagoginio personalo (pagrindinese pareigose) buvo 1374, is ju 657 moterys.Turinciu mokslo laipsni arba pedagogini mokslo varda (prof., doc., habil.dr., dr.) – 991, is ju 400 moteru.Profesoriu – 134, is ju 12 moteruDocentu – 440, is ju 185 moterysPagarbiai,Mokslo skyrius

9. eglė parašė:

Jūsų tinklalapis labai profesionalus, turintis archaikos elementų. Jį įdomu paskaityti ir iš Klaipėdos.

Ačiū 🙂 Visada malonų girdėti gerus atsiliepimus!

11. Velo parašė:

Siūlau vadinti trumpiau – i-raščiu arba idraščiu (nuo interneto dienoraštis).
    http://www.vlkk.lt kažkodėl siūlo vis ilgesnius pavadinimus ir nei vieno tinkamo vienažodžio.

12. Romas parašė:

sveiki, noreciau susisiekti su walentina. nerandu jusu kontaktu. bukite maloni parasykite man i el. pasta. turiu klausimu susijusiu su vienu jusu straipsniu:)

13. Kari parašė:

Sveiki!!!
    Ieškau informacijos apie Didžiojoje g. 9 namą. Patarkite, kur ieškoti 🙂
    Ačiū.

14. STEFA parašė:

Nuostabu, juk tai praeitis, ir malonu ją pažinti…

15. Rasa parašė:

Noreciau susisiekti su walentina. Gyvenu k.kalinausko gatveje ir mane domina surasti daugiau informacijos ir nuotrauku apie musu nama, taip pat domina walentinos 2007 metu straipsnis apie poguliankos dabartine kalinausko gatve.