Vakar Vilniaus universitetas triukšmingai pradėjo naujus mokslo metus. Siūlau pasižiūrėti šios dienos akimirkas. Šiemet eisenos metu Vilniaus universiteto biblioteka studentus, miestiečius ir miesto svečius vaišino bibliotekos žolelių arbata „Aqua Libris“, o taip pat kvietė visus užsukti į lapkričio pabaigoje atsidarančią naująją Vilniaus universiteto biblioteką – Mokslinės komunikacijos ir informacijos centrą (MKIC) Saulėtekyje.

Man labiausiai patiko šypsenos linksmai mojuojančių eisenos dalyviams nepažįstamų žmonių veiduose. Patiko iš studentų išradingumas: medikų metami kamuoliai/akys, matematikų katinai, Komunikacijos fakulteto chalatų ir šlepečių paradas, Gamtos mokslų fakulteto žvėrelių „paroda“…

Maloniai nustebino, kad šiemet daug fakultetų darbuotojų eisenoje žygiavo kartu su savo fakultetų studentais. Labai pasigedau Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto skudurinės žiurkės, kuri iškilmingai buvo nešama visų mano dalyvautų eisenų metu. Galbūt jis suplyšo?.. Tikiuosi kitąmet atsiras!!! 🙂 ERASMUS studentai kaip visad iš pradžių buvo nedrąsūs, tačiau aktyvūs kuratorių šūkiai padrąsino aktyviai dalyvauti maloniam studentiškam šurmuly. ..

Tiek įspūdžių šį kartą.

Sveikinanti su naujųjų mokslo metų pradžia