Sveikiname visus vilniečius ir miesto svečius!

Vilniaus g. 1915, fotografija Vladislovas Grinevičius.

Sostinės dienų 2012 metų programą rasite čia  http://www.vilniusfestivals.lt/SD-2012%20pdf%20internetiniam%20puslapiui%2008_22.pdf

1. MariukasM parašė:

Sveika, sugrįžus 😀

2. Anonimas parašė:

Ačiū. Šaunuolė.Puikūs nauji tekstai ir fotografijos.Atgaiva protui ir dūšiai.O komplimentą pasakysiu įkvėptas Arklių gatvės kiemų. Išdidinus visas nuotraukas – fragmentus,fotografuotus per raktos skylutę ar vartų plyšelį, galima nešti į fotografijų galeriją ir gėrėtis ten aukšto lygio meninėmis fotografijomis.Net šiukšlės, sukiužę stogai ar miegantys bomžai atrodo nustabiai ir maloniai glosto akį.Tai sakau tikrai nuoširdžiai. Šaunuolė fotografė, bijanti aukščio, bet mokanti pralisti pro rakto skylutę ir pagauti tokį kampą ir tokiu kampu, kad negali atsigėrėti. Merci beacoup. Bronius.

3. Rūta parašė:

Net nuo kėdės pašokau, pamačiusi, kad atsirado naujų įrašų nuo naujųjų metų. Labai džiaugiuosi. Egoistiškai. Dėl savęs. Kaip man bus gera skaityti, žiūrėti, apmąstyti, įvertinti, džiaugtis, grožėtis. Sėkmės!

4. Valentina parašė:

🙂 Prajuokinot 🙂 Čia jau kaip spėsiu rašyti 🙂 Nelengvas tai darbas… Ačiū!