Sveiki.

Šiandien – Tarptautinė gido diena. Ta proga norėčiau pasveikinti VU bibliotekos gidus ir pasidžiaugti jų pasiekimais 🙂

Gėlių smuikas. 1880 m., Madison.

Pernai mūsų gidai pravedė 802 ekskursijas 6 kalbomis, kuriose dalyvavo 11 971 asmuo iš 43 šalių (įskaitant Lietuvą). Daugiausia ekskursijų pravesta Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos gyventojams.
VU gido kolektyvas sveikina visus VU bibliotekos gidus!!!

1. Barbora parašė:

Nuoširdžiausiai sveikinu Jus Tarptautinės gido dienos proga ir linkiu įdomių naujų maršrutų (realių ir virtualių, kurie šitaip džiugina portalo lankytojus). Telydi Jūsų šventes ir kasdienybę sėkmė.

2. Vladas parašė:

su jūsų švente 🙂 , nors ir pavėluotai(3h), bet kol neini miegot tai lyg ir ta pati diena ^^. Taip, kad dideliausi sveikinimai.

Ačiū visiems už sveikinimus!

4. Nijolė parašė:

Miela Valentina,
    Sėkmės Jums , kad ir diena vėliau, neprarasti tos energijos, meilės tam, ką darote ir smalsumo, kuriuo užkrečiate visus.