Vilniaus universitetas „Panoramose“

2010 m. gruodžio 13 d. Valentina paskelbė kategorijose: NUORODOS
Žymos: , ,

Sveiki.
Dar viena nuoroda, kurioje galima virtualiai aplankyti įvairius Lietuvos ir Baltarusijos miestus. Nuorodą suradau seniai, benaršydama internete ir ieškodama informacijos apie Vilnių. Daugeliui skaitytojų šis puslapis yra labai gerai žinomas, tačiau kai kam iš mano kolegų bus įdomu susipažinti su čia pateikiamomis virtualiomis panoramomis.

Puslapis „Lietuva Panoramose“ (http://www.panoramas.lt/index.php?page_id=26) veikia nuo 2006 m. Fotografas Kostas Rimantas Šuškevičius. Šiame puslapyje galite matyti ne tik nekilnojamojo paveldo (bažnyčios, vienuolynai ir kt.), bet ir šiuolaikinės architektūros objektus (pavyzdžiui, „Siemens“ arena, prekybos centras „Europa“ ir kt.).
Panoramų galima ieškoti keliais būdais.
I. Spaudžiame „katalogas“, pasirenkam savivaldybę, kurioje norėsite ieškoti objekto ir gaunate sąrašą panoramų. Pavyzdžiui, norėdami ieškoti Vilniaus universiteto panoramų pasirenkate „Vilniaus miesto savivaldybę“ – gaunate 241 objektą, kurie suskirstyti į skirtingas kategorijas.

Pasirenkate „Kita“ (būtent čia yra VU panoramos) ir iš sąrašo išsirenkate objektą. O sąrašą sudaro 30 įvairių Vilniaus universiteto objektų. Strėlyčių pagalba galite apžiūrėti – suktis, padidinti norimą objektą.

Pavyzdžiui, buvusios VU bibliotekos Bendrosios (dabar Filologijos) skaityklos interjeras:

II. Spaudžiate žemėlapyje Lietuvą, pasirinktą miestą ir jame ieškote objekto.
Dar kartą primenu puslapio adresą – http://www.panoramas.lt/index.php?page_id=26

Šį kartą tiek,
Valentina.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą