Sveiki!

Kažkam iš kolegų nelauktai, kažkam labai lauktai, tačiau atėjo rugsėjo 1-osios šventė ir į Vilniaus universitetą! Man ji graži dėl kelių priežasčių. Visų pirmą, tai senų tradicijų puoselėjimo metas. O tos tradicijos – tai rytinis vėliavos iškėlimas, popietinė eisena Gedimino prospektu ir iškilmingas naujųjų mokslo metų atidarymas (dėl lietaus šiemet – šv. Jonų bažnyčioje). Antra, į Universitetą sugrįžta mūsų varomoji jėga – studentija.  Kai aplinkui yra linksmi jauni žmonės, pats jautiesi nusimetęs kelis metus, prisimeni savo pirmą rugsėjo 1-ąją Vilniaus universitete, tą lengvą jauduliuką, viltį ir nežinią…

Šiaia metais rugsėjo 1-ąją mačiau tokią:

Galėčiau pasidžiaugti, jog turime galimybe visa akademine bendruomene žygiuoti Gedimino prospektu. Džiugu ir tai, jog studentų buvo daug, visi buvo linksmi. Ir kam rūpi, kad lyja ir apsiniaukę ?! Svarbu, jog šventė yra su mumis ir mūsų širdyse! Laimingų naujų mokslo metų visiems!

P. s. O su visais VU gido skaitytojais atsisveikinu iki rugsėjo 15. Pagaliau atėjo ir mano atostogų metas 🙂

Pagarbiai,

Jūsų Valentina.

Komentarai
 1. MariukasM parašė:

  Gerų atostogų !

 2. walentina parašė:

  O, kaip greitai gavau linkėjimų 🙂 Nuoširdus ačiū 🙂

 3. Birutė parašė:

  gražių atostogų, miela Valentina, labai lauksiu sugrįžtančios!!!

 4. rasa parašė:

  Hei, paatostogauk už visus neatostogaujančius 🙂 Reiškias atostogos turi būti super. To ir linkiu 😉

 5. nikas parašė:

  geru atostogu ;D

 6. Jura parašė:

  Aciu p.Valentinai. Gyvenam ne Lietuvoj, bet vis traukia i jaunu dienu aplinka patekti, t.y. nors VU nuotraukas pamatyti.Malonu, kad atsirado zmogus, pateikiantis vaizdu is dabartinio universiteto gyvenimo. Ir senieji Jusu pateikti un-to vaizdai l. patiko. Zinoma, kaip Jus ir rasete, nedaug ju yra, bet gera matyti ir zinoti, kad musu visu mylima Alma Mater gyvuoja jau sitiek metu! Aciu Jums. Sekmes Jusu darbuose.

 7. walentina parašė:

  Ačiū 🙂 Jos buvo geros 🙂

 8. walentina parašė:

  Dėkoju už gerą žodį!

Parašykite komentarą