Egzaminų metas…

2010 m. birželio 2 d. Valentina paskelbė kategorijose: VILNIAUS UNIVERSITETAS
Žymos: , ,

Grįžau į mylimą Vilnių iš netolimos, bet man labai artimos širdžiai kelionės ir šiandien pirma darbo diena po atostogų. Dar retsykiais mintimis nuklystu svetur, bet po kurio laiko aklimatizacija bus baigta 🙂

Norėčiau padėkoti visiems, kas sveikino VU gidą gimtadienio progą, visiems, kas liko su mumis, net mums laikinai nutilus!

Grįžusi į Vilnių iškart pastebėjau, kad prasidėjo egzaminų laikymo metas. Šia proga nejaučia prisimenu kaip teko laikyti pirmus savo gyvenime rimtus egzaminus, kiek jų buvo paskui Universitete… Vis dažniau pagalvoju, kad greitai prasidės ir diplomų įteikimai VU studentams – P. Skargos kieme bus šurmulys ir judėjimas, primenantis Viduramžių studentijos gyvenimo laikus.

A. Sutkus. Studentai prie M. Daukšos kiemo vartų. 1959 m.

Egzaminų progą – kelios Antano Sutkaus 1959 m. nuotraukos iš asmeninio archyvo. Jos buvo publikuotos „Vilniaus universitetas fotografijose“ albume. Manau, kad tokios nuotraukos gali būti pakartotos ir šiame tinklaraštyje. Ypač gyva nuotrauka, kurioje užfiksuota stojamųjų egzaminų laukimo akimirka. Laukimas, nerimas, viltis – visa tai atsispindi būsimų studentų veiduose.

A. Sutkus. Stojamųjų egzaminų belaukiant. 1959 m.

Šį kartą tiek,

1. MariukasM parašė:

A, kokie lagaminėliai 🙂 Man baigiant mokyklą 1986, kai kurie tokius nešiojo kaip gero stiliaus ženklą.

Mes tokį net kažkuriame fonde saugom 🙂 Buvo panaudotas kūriant filmuką Kalėdiniam/Naujametiniam bibliotekos vakarėliui 🙂

3. Barbora parašė:

Kaip miela matyti tuos kostiumuotus jaunuolius, kuriems po alkūne – visas turtas, o prieš akis – visas gyvenimas.

Gražiai ir taikliai pasakėte.