3 metai tinklaraščiui: daug ar mažai?

2010 m. gegužės 25 d. Valentina paskelbė kategorijose: TIESIOG ĮDOMU
Žymos:

Šiandien VU Gidas kukliai švenčia savo trečiąjį gimtadienį 🙂

Daug tai ar mažai paliksiu spręsti Jums. Bendrame Lietuviškos „blogosferos“ kontekste, kai daug tinklaraščių apima krizė (kūrybinė, asmeninė ir t.t.), manau, kad tas amžius atrodo garbus. O ir tas faktas, kad tinklaraštis reguliariai atnaujinamas suteikia jam solidumo.

Mums – dovanos ir sveikinimai (:)), Jums – tradiciškai trumpa tinklaraščio statistika:

Viso per 3 metus buvo padaryti 381 įrašai;

Diskusiją sudaro 1329 komentarai;

Tiesiogiai tinklaraštį aplankė 117178 lankytojai;

Populiariausia diena buvo 2010 m. kovo 1 d., kada tinklaraštį aplankė 746 skaitytojai;

Lankomumo kreivė kito taip:

Ačiū visiems, kas buvote, esate ir būsite kartu su mumis! Man tikrai džiugu matyti lankomą ir skaitomą tinklaraštį! Su malonumu išklausysiu Jūsų pasiūlymus, pageidavimus ir pastabas apie tai, ką reikėtų tinklaraštyje keisti ar pildyti.

Su Jumis buvo…

… Valentina.

P. S. Nuo 2010 05 26 iki 2010 06 01 atostogausiu, tad atsisveikinsiu su visais iki ateinančio antradienio. Atostogų metu prieigos prie interneto neturėsiu, tad diskusijos gali vykti ir be mano dalyvavimo. Grįžusi į Lietuvą būtinai atsakysiu į visus klausimus (jeigu tokių bus).

1. Julija parašė:

Sveikinimai Gidų blogui!!! Ir linkėjimai, kad jis gyvuotų dar ilgai ilgai 😉 didelis ačiū Valentinai, kuri taip profesionaliai čia darbuojasi;)

2. Skirmante parašė:

Sveikinimai Gidų blogui ir jo šeiminikei 😉

3. Adis parašė:

Sveikinimai!

Iš tiesų, ne tik įdomus, bet ir naudingas tinklaraštis 🙂 Ir treji metai – tikrai nemažai, kaip Lietuvos blogosferai.

Žodžiu, linkiu sulaukti mažiausiai antra tiek 🙂

Keep goin! m/

4. benamis parašė:

Lietuviškam tinklaraščiui trys metai tai labai didelis laiko tarpas. Kad ir kaip ten bebūtų – linkiu sėkmės ir tęstinumo, kad gyvuotų dar ilgai ilgai. Tikriausiai vienas geriausių tinklaraščių besispecializuojančių labai siauroje sferoje (istorija, istoriniai vaizdai), turintis labai aukštą kokybės kartelę. Būtų labai liūdna netekti tokio gero daikto. Taigi, dar kartą nuoširdžiausi sveikinimai ir linkėjimai.

P.S. Jei gerbiama autorė baisiai nesupyktų norėčiau pasikonsultuoti šiokiu tokius asmeniniu klausimu, reikia experto nuomonės, patarimo.

Ojei, ačiū visiems 🙂 Asmeniniu klausimu – į valentina.karpova@mb.vu.lt Jei galėsiu – padėsiu 🙂 Iki pietų dar busiu darbe – po to lėksiu ruoštis kelionei ir dingsiu savaitei 🙂

6. Simona parašė:

Sveikinu, Valentina, puikiai darbuojiesi:) tavęs nei asmeninės, nei kūrybinės krizės neįveiks, kaip kad kitų :))

🙂 Kartais veikia ir mane 🙂 Ir gana didelės tos krizės būna 🙂 Tik stengiuosi tam atvejui turėti „paruoštukų“, kad darbas nenutruktų 🙂

8. lyja parašė:

Sveikinu ir linkiu nepritrūkti kūrybinės energijos rašant tinklaraštį 🙂

9. Joana parašė:

Dideliausi 🙂 gražiausi 🙂 pavasariškai spalvingi sveikinimai Valentinai ir jos
    augintiniui-blogui. Taip rūpestingai ir turtingai auginti reikia daug energijos,
    išminties ir …ir visokių gerų dalykų.Linkėjimas- kad nepritruktų įdėjų ir laiko
    jas realizuoti.Gyvuokite abu kartu … smagių atostogėlių 🙂

Ačiū mielai Joanai 🙂

11. Julius parašė:

Ačiū už tai kad esate!

12. rasa parašė:

Nesibaigiančių aukštų skrydžių, kregždute ;0

13. jota parašė:

Sveikinimai! Sėkmės!

14. Barbora parašė:

Gyvuokit, džiuginkit širdį. Visada miela rasti naudingos, įdomios, profesionaliai aptartos informacijos. Ačiū Jums už triūsą. Smagaus ir jaukaus poilsio.

15. grumlinas parašė:

Ilgiausių metų, ilgiausiųųų!!! 🙂