Keli rajono vaizdai…

2010 m. balandžio 28 d. Valentina paskelbė kategorijose: KELIONĖS, TIESIOG ĮDOMU
Žymos: ,

Sveiki,

Šiandien įdėsiu paskutinę fotoreportažo iš Naujosios Vilnios dalį. Tiesiog kai kuriuos nuotraukos man asmeniškai labai patiko, tad nesinori, kad jos „dulkėtų“ kompiuterio atmintyje 🙂 Todėl nuotraukas įdedu demonstracijoje – kam įdomu pasižiūrės!

Pagarbiai,

Valentina.

Komentarai
 1. MariukasM parašė:

  Kažkaip visada planuoju savo maršrutus taip, kad nereikėtų keliauti pro N.Vilnią. Nelimpa ji man ir tiek. Gal klystu ir galbūt ten reiktų pasivaikščioti.

 2. walentina parašė:

  Aš čia užaugau, tad man limpa 🙂 Man ten gražu – daug žalumos. Tamsta ne pirmas, kuriam N. Vilnia nelimpa – visi mano kursiokai su šio rajonu nemaloniu įspūdžių turėję. Tačiau nuo kalvų ir piliakalnio vėlyvą pavasarį – nuostabūs vaizdai!

 3. MariukasM parašė:

  Va būtent, kad apylinkės aplink šį rajoną tikrai nuostabios, bet pats jo centras…

 4. walentina parašė:

  Sutinku, centras nelabai malonus 🙂

 5. benamis parašė:

  Vieną dieną teko „pasiklysti“ šalia naujos vilnios, na tiksliau ne ten kaip visada išlipti, tai ėjau kitais keliukais – nuostabūs vaizdai atsivėrė, čia lyg į rudenį buvo.
  Aš vis norėjau paklausti, o ta aprašytoji bažnyčia praeitam įraše kur ji yra, čia ta ant kalno už geležinkelio?
  A, ir dar, mane baisiai žavi prismirdusi požeminė perėja į kojelavičiaus gatve, eini ir jautiesi kaip kokiam siaubo filme, ir gražu ir baugu.

 6. Aleksandras parašė:

  labai nuostabūs prisiminimai užplūsta, man tas rajonas gal sovietmečiu kiek buvo per daug supramonintas, bet kai ten mokiausi, vėliau teko dirbti ir per tai pasivaikščioti(būtent) tik tada pažinau tikrąją N.Vilnią. Automobiliai suteikia patogumą, bet atima tikrajį malonumą..
  Sutikti jūsų pareiga

 7. walentina parašė:

  Taip, čia ta bažnyčia ant kalno. Perėja ėjau atgal, po kelionės, tai nustebau, visai dar palyginus padoriai – apipaišyta visa, bet nebuvo baisu, nebuvo ir šiukšlių ir jaunimėlis nesiburiavo 🙂 Vaizdų tai tikrai gražių yra, daug kas pasikeitė nuo mano mokyklos laikų – nauji namai pakeitė senus. Medinukų kaip ir gaila, bet įdomių detalių rajone dar yra. Tiesa, centre man graži tik ligoninė 🙂

 8. walentina parašė:

  Sutinku 🙂 Ir be pareigos. Mane, pavyzdžiui, labai žavi apleisto N. Vilnios gamyklos. Tik viena jų fotografuoti prisibijau, o draugas gamyklom nesižavi. Manau, po kurio laiko vis tiktai apsilankysiu keliose 🙂

Parašykite komentarą