VUB skelbia ekskursijas fotografams

2010 m. balandžio 19 d. Valentina paskelbė kategorijose: BIBLIOTEKA
Žymos: ,

Šį pranešimą paskelbė VU bibliotekos tinklaraštis, bet nusprendžiau jį pakartoti. Manau nebloga galimybė psisdairyti po biblioteką ir pamatyti kaip gi mes gyvenam 🙂

Nacionalinė bibliotekų savaitė skelbia – Biblioteka yra Tavo! Vilniaus universiteto biblioteka skelbia: ateik ir nufotografuok mane! Kviečiame fotografijos mėgėjus bei profesionalus, pradedančius ir jau daug pasiekusius, atrasti iš naujo Vilniaus universiteto biblioteką, pamatyti ją kitaip, užfiksuoti bei parodyti savo unikalų žvilgsnį į unikalią biblioteką. Mes Jums parodysime gražiausias ir įspūdingiausias XVII–XIX a. sales bei skaityklas, modernias erdves istoriniame pastate.

Išvysite saugyklas, kuriose skaitytojų laukia apie 5 mln. knygų, sužinosite, kaip restauratorių rankose atgimsta senosios knygos, galėsite užlipti ant Vilniaus universiteto bibliotekos stogo ir pasigrožėti Vilniaus panorama iš pačios senamiesčio širdies.

Po ekskursijos bus organizuojama geriausių darbų paroda. Įdomiausios nuotraukos papuoš Vilniaus universiteto bibliotekos erdves bei džiugins čia kasdien dirbančius ir besilankančius.

Vilniaus universiteto biblioteka fotografams atsivers šių metų balandžio 23 dieną. Organizuojamos dvi grupės: 10 ir 13 val. Planuojama ekskursijos trukmė apie 2 val. Kadangi Vilniaus universiteto biblioteka yra kultūros paveldo objektas, mes galėsime priimti ribotą skaičių fotografų. Norintys dalyvauti prašomi atsiųsti nuorodą į savo geriausių darbų galeriją ir vieną motyvuotą sakinį, kodėl Jūs norite pas mus ateiti, taip pat nurodykite Jums tinkamą laiką.

Prašome registruotis (iki balandžio 21 dienos) ir visą reikalingą informaciją teiksime elektroniniu paštu: mantas.pelakauskas@mb.vu.lt

Komentarų nėra