Galvosūkiai 1928 m.

2010 m. kovo 1 d. Valentina paskelbė kategorijose: TIESIOG ĮDOMU
Žymos:

Štai tokius galvosūkius siūlė „Vilniaus šviesa“ skaitytojams 1928 m. trečiajame numeryje.

Aš neišsprendžiau, pasirodė gan painus. Bet atsakymą pasižiūrėjau 🙂 Jį įdėsiu vėliau.

Kadangi Džiugas ir Egidija taip greitai išnarpliojo galvosūkį, tai nebėr prasmės slėpti atsakymą:

Ir Jūsų apdovanojims 1928 m. būtų toks 🙂

1. Egidija parašė:

1-K, 2-O, 3-V, 4-A, 5-S,6-Š,7-I, 8-E, 9-L, 10-N, 11-U, 12-D, 13-R, 14-T, 15-J, 16-Č, 17-Y, 18-M 🙂

2. vienastoks parašė:

Nesudėtingi šitie. Dar beskaitydamas radau „kovas“, „šviesa“, „Vilnius“… o po to jau paprasta. Man labai patiko pats redakcinio teksto kalbos stilius. 🙂

O man pasirodė painus 🙂 Jap, šiandien pasitikėjimas savimi pakirstas 🙂
    P. S. atsakymą pridėjau.

Jo, ten gerų straipsnių yra. Pasižiūrėti galima vėlgi tame pačiame epaveldo puslapyje 🙂

5. D.Liekis parašė:

O gal būt pas Jus atsiras ir 1938 metų „Kurier Wilenski“ ? Savo tinklaraštyje irgi sprendžiu mįslę, bet nepavyksta rasti senų šaltinių 🙂

Saugyklose turėtų būti, bet nesu tikra 🙂 Šį galvosūkį radau epaveldo svetainėje, gal ten ir „Kurier Wilenski“ būtų?

7. Birutė parašė:

Sveika, mieloji Valentina,

ačiū už kelionę po Antazavę, niekada nesu buvusi, o vis kur nors žvalgausi į kokius tolimus kraštus… Čia gi taip gražu!!!
    Ačiū ir už filmuką apie Kaziuko mugę,man vis atrodo, kad ten daug žmonių ir ne ką galima pamatyti, o Jūs štai kaip viską pamatėte ir dar mums parodote-labai ačiū!!!Tiesiog šaunuolė!!!

Nuoširdžiai-

BB