Vasario mėnesį katalogas buvo papildytas keturių aprašytų bažnyčių fondų dokumentų įrašais. Tai – F205 – Skirsnemunės bažnyčia (bažnyčios turto inventorius, vizitacijos aktas, bažnyčios statybos sąmata, mirties metrikų ir kt. knygos. Medžiagos chronologinės ribos 1801–1899 m.), F203 – Pašušvio bažnyčia (Pašušvio parapijos gyventojų, bažnytinių brolijų narių sąrašai, carinės ir bažnytinės administracijos aplinkraščiai, klebonijai priklausiusios žemės nuosavybės, bylų dėl žemių ribų ir kiti dokumentai. Medžiagos chronologinės ribos 1589–1941 m.), F207 – Ukmergės dekanatas (rinkinyje yra bažnytinės administracijos nurodymai, tarnybinė korespondencija. Medžiagos chronologinės ribos 1828–1915 m.), F208 – Upytės bažnyčia (rinkinyje yra bažnytinės administracijos nurodymai, krikšto, priešsantuokinių egzaminų knygos, bažnyčios turto inventoriai. Medžiagos chronologinės ribos 1849–1921 m.).

Pranešimą parengė VUB Rankraščių skyriaus vedėja N. Šulgienė.

Komentarų nėra