Gidai „nelegalai“ Vilniuje

2009 m. rugsėjo 7 d. Valentina paskelbė kategorijose: NUORODOS
Žymos: ,

Manau, kad nelegaliu gidų Vilniuje tema tikrai verta dėmesio! Ir tikrai džiaugiuosi, kad ją pradėjo svarstyti ne tik paprasti vilniečiai savo draugų rate, o iš atsakingos institucijos. Dirbantiems VUB saugyklos darbuotojams ne reikia priminti, kaip pristatoma lenkų turistams V. Nalivaikos „Žibintininko“ skulptūra 🙂 Praėjusį penktadienį, bene pirmą kartą teko girdėti, kaip gidė prancūzų turistų grupei gana tiksliai nurodė jos pavadinimą ir autorių. Čia retas atvejis 🙂 Dažniausiai pasitaiko paaiškinimas, jog tai bibliotekininkas, siekiantis knygos iš lentynos. Pagalvokime, ką gi dar įspūdingo išgirsta turistai iš užsienio apie mūsų miestą? Galbūt nereikėtų praeiti pro šalį ir iškart „identifikuoti“ tokio „gido“ melagystes?

gidai

Straipsnis pasvarstymui:

1. labaslietuva parašė:

Čia zavistis.
    O viršutiniai pranešimai – tai spamas. (Jų IP turi būti vienodi.)

Pastaruoju metu spamų labai padaugėjo. Kažką pagauna programą, o kažką vis tiktai praleidžia. Ištriniau. IP tikrai buvo vienodas.