Užupio angelo vietoje…

2009 m. birželio 11 d. Valentina paskelbė kategorijose: SENOJO VILNIAUS VAIZDŲ KAITA
Žymos:

Kažkada Užupio angelo vietoje, visai šalia Angelų namų, stovėjo Išganytojo koplytėlė, kurią pavyko aptikti vienoje knygos iliustracijoje.

uzupio kopl.

Gaila, bet daugiau jokios informacijos apie ją neradau. Galbūt ateityje man labiau pasiseks, tada būtinai papaskosiu visiems 🙂

1. leonardas parašė:

„Nuo Paplaujos, Užupio ir Bernardinų tiltų einančių gatvių sankirtoje susidariusioje aikštėje šimtą metų stovėjo Užupio simbolis- XIX amžiaus viduryje pastatyta Nukryžiuotojo Išganytojo koplytėlė. Pirmoji koplytėlė čia buvo pastatyta viduramžiais sudegusios cerkvės vietoje. Pokario metais koplytėlė buvo nugriauta.“( tekstas iš vienos knygelės apie Užupį). Turiu keletą šios koplytėlės nuotraukų, galėčiau persiųsti.

O, kaip gerai, kad padėjote! Jeigu galėtumėte persiusti man i e-mailą nuotraukas b8t7 tiesiog nuostabu! Papildyčiau įrašą jomis. Didžiulis dėkui už informaciją!

3. Sabina D. parašė:

Ačiū! Smagu, kad Angelų namai įvardijami, kaip orientyras 🙂

Tikrai taip, orientyras i daug ką: į Užupį, į meną, į pavizdingą šeimą… 🙂