Jau 2 metai kartu!

2009 m. gegužės 25 d. Valentina paskelbė kategorijose: APIE MUS
Žymos:

Šį kartą – keli prisiminimai ir pastebėjimai dviejų metų gimtadienio progą 🙂

Nuo pirmojo administratorės Veronikos padaryto įrašo 2007 05 25 prabėgo lygiai 2 metai.

Pradzia

Taip prasidėjo gidų blogo istorija. Prie blogo straipsnių rengimo dirbo (-a) 2 administratorės – Veronika ir Valentina, keli kiti autoriai (pavyzdžiui, Odetos komentaras apie R. Gibavičiaus freskas), redaktorė Loreta, idėjų autorės Nijolė ir Danutė, bei visi skaitytojai, be kurių mūsų darbas taip ir liktų gražia idėja.

Ilgai galvojau, kaip paminėti šią sukaktį. Norėjosi kažko originalaus. Tačiau ilgainiui „pagavau“ kolegų blogerių tradiciją skirti šį įrašą apmąstymams, statistikai ir perspektyvoms.

Taigi, pradžioje trumpa statistika 🙂

Viso (su šiuo įrašu) bloge buvo publikuoti 177 įrašai;

Jūs palikote 440 komentarų;

Tiesiogiai blogo puslapį aplankė 19 357 (iki šio straipsnio publikavimo) skaitytojai (RSS prenumeratų skaičius man nežinomas, nes iki šiol neturėjau tikslo jo sekti);

2 metų blogo lankomumo kreivę galite matyti šiame grafike:

Statistika

Gidų blogo administravimą pradėjau turėdama tik idėją, kurią palaipsniui bandau įgyvendinti. Kadangi esu dalies straipsnių autorė, man svarbu, kad jie būtų skaitomi. Todėl ir ateityje stengsiuos, kad apie blogą žinotų ir jį skaitytų. Pradėjus rašyti į blogą, mano tikslas buvo pasiekti bent 1 500 mėnesio lankytojų skaičių. Ir kai praeitą mėnesį lankomumas peržengė 2 600 ribą, labai nustebau ir apsidžiaugiau.

Kokie gi galėtų būti šio blogo ateities planai? Minčių turiu labai daug, dažniausiai neturiu laiko jas įgyvendinti 🙂 Nesenai pastebėjau, jog didelio dėmesio susilaukia ne tik straipsniai apie Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį ir Vilnių, bet ir  įvairių kelionių vaizdinė medžiaga. Tad artimiausias ateities planas – naujos kelionių kategorijos atsiradimas, kurioje pasirodys visų įvykusių ir būsimų kelionių medžiaga. Kitas ateities planas galėtų būti straipsnių santraukų anglų kalba pasirodymas, kas leistų platesnei užsienio šalių auditorijai susipažinti su Vilniumi ir Lietuva. Tačiau viena šio plano neįvykdysiu, tad labai laukiu administratorės Veronikos sugrįžimo, kad kartu mes galėtume tai įvykdyti.

Ką galėčiau palinkėti šia proga? Kad viršuje pateikta lankytojų kreivė ir toliau kiltų į viršų, o šio blogo autorių kolektyvas pasipildytų kitų VUB darbuotojų mintimis, išreikštomis straipsnių pavidalu. Aš tikiu, kad Jūs turite ką papasakoti!

Kaip visada Jūsų,

Valentina ir Veronika.

1. grumlinas parašė:

Tai sveikinam pradėjus eiti į darželį 😉
    IMHO ką reikėtų taisyti – nedėti viso reportažo matomu pavidalu (per 5 ekranus apačion), o naudoti WordPress opciją , kuri paslepia dalį teksto, tad patogiau matyti visus postus puslapyje.

Ačiū 🙂 Tas variantas buvo svarstomas. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių, kurių nelabai noriu čia vardinti, galiu pasakyti, jog, kad blogo straipsnius skaitytų visas bibliotekos kolektyvas, ji reikai dėti visą 🙂

3. troy parašė:

Gerai kad darote :))

Ačiū, kad skaitote 🙂

5. Rokas Arbušis parašė:

sveikinu ir linkiu… sau pasiekti jūsų skaitomumą, o jums tolti į priekį ir neleisti man to pasiekti 🙂

🙂 Kad aš galvojau, jog blogą dar nedaug skaito 🙂 Be to kai nepatenki i Blogatoną ir kitas apžvalgas pradedi kazkiek jaudintis 🙂 Tačiau mes iš kelio neišklysim 🙂 Ačiū už pasveikinimus 🙂
    P. S. Vis dar laukiu pasakojimo apie Runcę 🙂