Susipažinkime…

2009 m. balandžio 14 d. Valentina paskelbė kategorijose: VUSA AUGINTINIS
Žymos:

Vilniaus universiteto studentų atstovybės (toliau VUSA) augintinis – dažnas Observatorijos kiemelio svečias ir daugeliui Universitete gerai pažįstamas. Vėžliuką sutikome praeitą savaitę kai jis, pavasariškai pasipuošęs, „nevėžlišku“ greičiu skriejo per kiemelį Observatorijos priestato link. Tik mūsų Julijos vikrumo dėka, gidų blogo skaitytojams galime pateikti kelias vėžliuko nuotraukas 🙂

dsc00042

Kaip pavyko sužinoti iš VUSA, vėžliuko vardas keičiasi po kiekvienos VUSA prezidento kadencijos. Jam suteikiamas buvusio prezidento vardas. Taigi, šiais metais jo vardas yra  Viktorija. Jis yra balinis 5 – 6 metų vėžlys.

dsc00044

Studentų atstovybei Viktoriją padovanojo Filologijos fakulteto studentų atstovai. Vėžlys buvo užaugintas po lempa, o dabar jis gyvena akvariume prie durų. Anot VUSA laisvalaikio srities koordinatorės, Viktorija labai mėgsta šildytis prie serverio ir slėptis po stalais, valgo jam skirtą maistą, kurį VUSA darbuotojai perka gyvūnų parduotuvėje.

dsc00043

Štai toks trumpas pasakojimas apie Universiteto augintinį 🙂

Už informaciją dėkoju VUSA laisvalaikio srities koordinatorei Miglei Liorančaitei.

1. Skirmante parašė:

liabai fainas 🙂

2. Egidija parašė:

Nu tikrai smagu turėti savo augintinį 🙂 Gaila, kad neprisijaukinom to šikšnosparnio – ir biblioteka būtų turėjusi savo talismaną:)))

3. Rokas Arbušis parašė:

ale gi smagu 🙂
    kaip kadais mūsuose ktu sa buvo tokis napalys (napoleonas). na tas, kur andai ‘bentski show’ ekrane mirgėjo. tas ir graužikų giminės.
    ir kas gi juo rūpinosi?
    valytoja! 😀

Rupinasi VUS’os darbuotojai 🙂 „Šustras“ vėžiukas labai. Vos pagavom kaip skriejo per kiemą 🙂

5. Ne gidas parašė:

oi,oi,oi koks gražuolis!Kokia šaunolė Valentina, kad suteikė mums tokią galimybę jį pamatyti -ačiū,ačiū!

🙂 Smagu, kad patiko 🙂 Asmeniskai likau suzaveta siuo veikeju 🙂

7. Ramune parašė:

Tik as nesuprantu, kam ta vargsa vezliuka apmuturiavo tuo kaspinu…gi ir „pasikarti“ jis taip galejo..Juk ne suo, kad risti reiketu 🙂

To kaspino dėka ir pamatėme vėžliuką 🙂

9. grumlinas parašė:

Fainas žvėrius! 🙂

10. Rokas Arbušis parašė:

ui, kaspiną iškart supratau 😀
    esu vaikystėje vieną vėžlį praganęs — nebuvo pažymėtas. užtat kitam ant nugaros vėliavėlę (ant koto) prikabinome. madydavom žolėje. ale kokiais greičiais jei skuodžia… sunku patikėti 🙂

Observatorijos kiemely žolė nalabai aukšta, tačiau iš VUS’os pusės žiūrint, vėžliuką galima ir pamesti iš akiu 🙂 Manau, kaspinas tikrai vietoj 🙂