Gidų blogui 1,5 metų!

2008 m. lapkričio 25 d. Valentina paskelbė kategorijose: APIE MUS

2008 11 25 Gidų blogui sukanka pusantrų metų! Nepaisant to, kad blogo metinės (2008 05 25) liko nepastebėtos (pirmą straipsnį Veronika Denisenko parašė 2007 05 25) – nuo 2008 02 iki 2008 09 01 blogas laikinai tylėjo – manau, galima tiesiog pusantrų metų proga pasidžiaugti jo amžiumi ir palinkėti jam dar daug įdomių ir naudingų straipsnių, konkrečių ir taiklių komentarų bei kūribingų autorių, kurie norėtų rašyti į blogą 🙂

P. S. Iš savo pusės, norėčiau pasakyti, jog rašymas į blogą man suteikė laisvę turėti skaitytojus, dalintis savo mintimis su jais. Ieškodama medžiagos aš sužinojau nemažai įdomių dalykų ir praplėčiau savo akiratį! Tai skatino mane ieškoti ir atrasti.

Ačiū visiems, kad buvote su mumis!

Veronika ir Valentina.

1. Skirmante parašė:

Sveikinu bloga su garbinga sukaktimi;)
    Linkiu jam ir toliau tret tokia puikia seimininke kaip Valentina;-)

2. Rimantė parašė:

Priimkit nuoširdžiausius sveikinimus-Jums geriausios kloties linki nuolatinė skaitytoja Rimantė.
    Mano anūkui Dominykui vakar suėjo metukai,o Jums-1,5.Taigi Jūs-jau pradedantys vaikščioti,daug kuo domėtis,o pats pasaulis Jums-vis nauji atradimai:)
    Sėkmės Jums:)

3. irena parašė:

Sveiki visi,
    sveikinu sveikinu:)) Veronikos pradėtas, Valentinos tęsiamas blogas yra puikus, tai profesionalios teminės informacijos blogo pavyzdys. Pas mus tokių dar tikrai nėra daug. Šaunuolės, merginos!

Kuklus, bet nuosirdus ACIU 🙂

5. Evelina parašė:

Kuo didziausi sveikinimai:)
    nors ir nekomentuoju, bet visada viska perskaitau, nes tikrai idomu!
    Sekmes!

Aciu, Evelina 🙂 Sveika prisijungusi prie komentuojanciu 🙂

7. elona v. parašė:

Valentina, sakiau, kad skaitytojų tikrai daug, nors ir nekomentuojančių. Tau – kantrybės ieškant įdomybių.

8. Joana parašė:

Mielosios, malonu įminti mįslę :):),
    kodėl blogiukas toks mielas—nedidukas,smalsus,daug pasakantis,įdomus,gražus…. kaip 1,5 metų mažylis.
    Jums tik plėstis ir plėstis, o tuo paskui save ir mus traukti:):) Sėkmės. Valentina, o siuvinėjai puikiąsias rugegėles ant knygos viršelio(ar teisingai?) TU ???
    Manau,kad Tau tikrai pasisektų ne blogiau…

Miela Joana,
    Deja, geles ant knygos virselio ne mano 🙂 Mano kurinius pamatysite Kaledineje vaikuciu akcijoje (jeigu kur bus parodyta) 🙂
    O uz sveikinimus – didelis Aciu! Manau, galiu dekoti savo ir Veronikos vardu 🙂

10. grazina parašė:

Šaunuole, Valentina! Vivat Blogus Ductorum !
    Jūsų dėka vos ne kasdien gėrimės tiek Bibliotekos vaizdais from all periods, tiek istoriniais jos faktais. Štai ką reiškia dirbti rankraščių prisodrintoje atmosferoje. Su jaunu bet labai turiningu jubiliejumi Jus ir sveikinu.
    Gražina

Aciu, Grazina 🙂

12. Nijolė parašė:

Miela Valentina,
    Sveikinu.Jūsų blogą atradau neseniai, bet viską perskaičiau, tikrai įdomu.Jūsų užsidegimas,darbštumas, kruopštumas verti pagarbos. Sėkmės Jums ir daug naujų netikėtų ir malonių atradimų Jūsų skaitytojams.
    Nijolė