Kelios mūsų interjerų nuotraukos…

2008 m. lapkričio 4 d. Valentina paskelbė kategorijose: BIBLIOTEKA

Mūsų bibliotekos Rankraščių skyriaus fondai – tikras lobis! Štai ką man pavyko juose rasti 🙂

Bibliografinis skyrius (dabartinė Interneto skaitykla). J. Bulhakas (VUB RS F 47 – 138)

Tas pats interjeras tik kitu kampu (VUB RS F 47 – 139)

Dabartinis fojė prie Profesorių skaityklos (F 67 – 144)

Taip šis interjeras atrodo dabar.

Lelevelio salė iki restauravimo (VUB RS F 47 – 321)

Kita Lelevelio salės nuotrauka iki restauravimo (VUB RS F 47 – 198)

O tai dabartinio abonemento interjeras. Tiesa, nežinau metų ir autoriaus, bet, manau, tai lenkiškojo Universiteto laikų nuotrauka (VUB RS F 47 – 209)

Kita dabartinio Abonemento interjero nuotrauka (VUB RS F 47 – 214)

Ir, galiausiai, fojė prieš įėjimą į biblioteką, kur šiais laikais vyksta studentų priėmimas, o tada buvo rūbinė (VUB RS F 47 – 236)

1. Nijole parašė:

Labai įdomu.Tikrai turtingi fondai ir beveik visos nematytos nuotraukos. Turbūt ir šiandien reiktų dažniau fotografuoti, ypač su žmonėmis.Juk po kiek laiko bus labai įdomu.O gal Jūs taip ir darote?
    Ačiū.

Labai aciu uz ivertinima! Jusu pastabos man ypac svarbios! Deja, pati musu interjeru neiamzinu. As esu „anu“ laiku gerbeja: seni interjerai, zmones, juodai baltos nuotraukos ir pan. Suprantu, jog reikia fiksuoti ir siuolaikinius interjerus. Tikiuosi, gal mano darbas gidu bloge ka nors ikveps tuo uzsiimti 🙂

3. Nijole parašė:

Taip, man senos nuotraukos irgi patinka, bet ar pastebėjote, kad maždaug 1940-1970 metų nuotraukų , ypač su žmonėmis, nėra lengva rasti.Pvz., kaip atrodė Baltoji salė kokiais 1960-1970 metais? Arba studentai, dirbantys Bendrojoje skaitykloje 1960 metais? Na, gal aš tiesiog nežinau, kur ieškoti.Paskutinėje Čaplinsko knygoje pačios įdomiausios Vilniaus nuotraukos bent man 1950 – 1960 metų.
    Noriu pasiūlyti vieną temą: daktaro disertacijos gynimas VU. Ar yra tokių nuotraukų? Kažkada , dar kai mokiausi mokykloje, mano tėvas gynėsi disertaciją dabartinėje Mažojoje auloje.Na, mes gal neturime tokių tradicijų, kaip švedai ar suomiai, bet gal kažkas yra užfiksuota.Būtų labai įdomu.
    Ir labai ačiū už Jūsų nuoširdų darbą.
    Nijolė

Is tikruju idomu, ar turime disertaciju ginimu nuotrauku. Paisdomesiu siuo klausimu, o jeigu rasiu – butinai paviesinsiu!

5. Joana parašė:

Valentina,
    puiku,puiku,puiku…..
    Tavo valdomas Gidas džiugina.
    SĖKMĖS
    Joa