Kaip komentuoti blogą?

2008 m. rugsėjo 29 d. Veronika paskelbė kategorijose: INFORMACIJA UNIVERSITETO GIDAMS

Sveiki,

Gavau klausimą, kaip komentuoti gidų blogą? Prisipažinsiu, tikėjau, kad tai yra taip pat paprasta kaip komentuoti universiteto darbuotojų blogą. Pabandžiau ir… Man nepavyko. Taigi, pradėjau ieškoti atsakymo į šį klausimą ir, pagaliau, radau 🙂

Gidų bloge yra įjungta komentarus blokuojanti funkcija (kadangi esu laikina administratorė, negaliu jos savavališkai išjungti), tikriausiai, kad būtų mažiau „spamo„. Dėl šios priežasties, daugelis iš Jūsų negali pakomentuoti straipsnių. Bet, komentuoti tikrai reikia!

Tam, kad pakomentuotumėte gidų blogą, reikia vieną kartą prisijungti (to logg) prie wordpress.com sistemos – susikurti savo vartotojo vardą (username) ir slaptažodį (password). Norintys parašyti į blogą, arba pakomentuoti kokį nors straipsnį, praneškite man (Valentina Karpova – valentina.karpova@mb.vu.lt). Man reikia žinoti Jūsų el. paštą iš kuriuo norėsite jungtis prie gidų blodo. Tada aš, savo ruožtu, išsiunčiu Jūsų nurodytu el. paštu laiškutį (laiškas bus Veronikos Danisenko vardu, nes blogas taip užregistruotas), kviesdama Jūs prisijungti prie wordpress. com sistemos. Paspaudę laiške nurodytą el. adresą gausite galimybę prisiregistruoti. Įveskite savo sugalvotą vartotojo vardą (siūlau nevest Jūsų tikros pavardės, vardą galite irgi truputi pakeisti, pavyzdžiui, aš užsiregistravau walentina), žemiau  skyrelyje jį reikia pakartoti. Paskutiniuose skyreliuose reikia įvesti slaptažodį ir savo el. paštą (nebūtinai darbo). Paspauskite „Next“. Jeigu Jūsų iškart nepriregistravo, gali būti, kad toks vardas jau yra, arba neteisingai įvestas slaptažodis (apie tai bus parašyta). Tada reikės ištaisyti klaidas (pakeisti vardą ar slaptažodį). Mane, asmeniškai, užregistravo iš penkto karto 🙂 Tie, kas nori tik komentuoti, galite nusistatyti varnelę prie sakinio registracijos gale, kad norėsite komentuoti tik kitus blogus (nekursite savo).  

Jeigu registracijoje viskas buvo gerai, tai Jus būsite iškart užregistruotas, o savo nurodytu el. paštu gausite pasveikinimo laiškus, kur bus pakartotas Jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis.

Prisiregistravus, Jūs galite komentuoti blogą. Straipsnio pabaigoje, yra skyrelis comments. Jeigu Jūs prisiregistravote iš darbo el. pašto ir gidų blogą tikrinate iš ten pat, Jums iškart bus leista komentuoti. Jeigu registracijai nurodėte ne universiteto darbuotojų el. paštą, o tikrinate gidų blogą per jį, reikės atskirai prisiregistruoti (paspauskite žodelį Logg ). Jūsų komentarus gali regulioti tik blogo administratorius.

Štai tiek informacijos. Atrodo, procedūra paini, bet ją reikia atlikti tik vieną kartą 🙂

Pagarbiai, Valentina Karpova   

Komentarai
 1. elonav parašė:

  Pagaliau pavyko:) Jau seniai norėjau tiesiog padėkoti Valentinai už įdomius ir nežinomus dalykus apie vietas, kuriose kaip tik ir dirbame.

 2. gidas parašė:

  Laaabai smagu, kad pavyko!O dėkoti nėra už ką, didžiausia padėka yra tai, kad skaitote! Kai patikrini gidų blogo lankimo diagramą ir pamatai šoktelėjusią į viršų kreivę, suprantu, kad mano darbas neveltui 🙂

 3. irena parašė:

  pritariu, nors ir vėluodama Elonos padėkos žodžiams, skirtiems Valentinai. Valentina, jūs tikra šaunuolė:))

 4. Eliona parašė:

  Laba diena, noreciau pridurt, kad vu blogas tikrai yra idomus, straipsniai idomus ir kas svarbiausiai yra daug naudingos informacijos.:-)

 5. erotine fotosesija parašė:

  Blogiausias atvejis, kai komentaruose vyksta diskusijos tarp straipsnyje neminimų asmenų. Komentarus manau reikia rašyti straipsnio autoriui, o ne skaityti kitų komentarus ir kelti fleimus. Stengiuosi nekaityti kitų komentarų, nebent tai liečia asmeniškai ir svarbi kitų nuomonė. Susitaupo daug brangaus laiko.

Parašykite komentarą