Gidų blogo atnaujinimas

2008 m. rugpjūčio 8 d. Veronika paskelbė kategorijose: APIE MUS, KONTAKTAI

Sveiki visi Vilniaus universiteto gidai, kuriuos pažįstu ir su kuriais dar neturėjau garbės susipažinti!

Turbūt reikėtų pradėti nuo prisistatymo. Taigi, mano vardas – Valentina Karpova, esu nauja (jeigu taip galima pavadinti žmogų, dirbanti jau 4 mėnesius) Vilniaus universiteto bibliotekos Rankraščių skyriaus darbuotoja, laikinai pakeitusi šio blogo administratorę Veroniką Denisenko, kol ji grįš iš dekretinių atostogų 🙂

Kaip žinia, po jos išėjimo, šis blogas liko neadministruojamas. O tai, manyčiau, yra neteisinga. Tad, su mielu noru pasisiūliau tvarkyti šį blogą.

Norėčiau pristatyti Jums savo blogo viziją. Ji galbūt nelabai skiriasi nuo administratorės Veronikos vizijos. Visų pirma, tikrai džiaugiuosi blogo idėja ir manau, kad jis turi būti viešinamas. Tad, saugumo dėlei, čia neturėtų būti skelbiama jokia asmeninė informacija, kuri galėtų Jums vienokiu ar kitokiu būdų pakenkti (pvz., tik darbo e-mailas ar telefonai). Čia ir apie ekskursijų tvarkaraščio paskelbimą mūsų bloge. Aš pasistengsiu sekti bet kokią informaciją, kuri gali prasiskverbti.

Laikui bėgant, manau, bus apibrėžti konkretūs blogo tikslai ir sugriežtinta struktūra, ką atspindės kategorijų susiaurinimas. Aišku, bus rašoma apie Vilniaus universitetą (toliau VU), jo istorinį ansamblį. Bet norėčiau pažvelgti į Universiteto istoriją plačiau ir aptarti kitų jam priklausančių pastatų vietą  bei indelį (tai būtų galima padaryti daugiau mokslinio paveldo pavidalu). Toliau bus plečiamas VU žymiausiems žmonėms skirtas skyrelis. Blogo paviešinimo atveju, bus pasakojama ir apie kitus Vilniaus architektūrinius ansamblius, kas galėtų pritraukti miesto gidų ir plačios visuomenės, besidominčios mūsų miesto kultūra ir istorija, dėmesį.

Pirmą kartą pamačius blogą, pagalvojau, kad būtų visai neblogai įtraukti į jį interviu su įdomiais žmonėmis, kurie turi ką papasakoti mums, besidomintiems mūsų šalies kultūra. Kaip paaiškėjo tokią pat viziją turėjo ir Veronika Denisenko. Manau, pradėjus dirbti su blogu, galėsiu tai realizuoti.

Taigi, toks būtų gidų blogo pagrindinis veiklos kelias, kuriame, aš tikiu, Jūs galėsite man padėti. Man būtų labai svarbu sužinoti Jūsų nuomonę, viziją ir lūkesčius apie blogą!

Su pagarba,

Laikina blogo administratorė