Ką dar galima nuveikti…

2007 m. liepos 24 d. Veronika paskelbė kategorijose: APIE MUS

Sveiki. Statistika rodo, kad žmonės, apsilankantys čia, dažniausiai tik peržvelgia pradinį puslapį. Tą nesikeičiantį pasisveikinimą. Manau, kad taip yra galbūt dėl nevisai aiškios tinklaraščio struktūros.

Ką gi dar galima nuveikti, atsidarius blogą (tinklaraštį) „Gidas“? Ką dar matome ekrane?

Dešinėje esančiame stulpelyje yra tokių dalykų:

1. Nuoroda į ypatingai svarbų dokumentą – VUB gidų darbo grafiką.

2. Nuoroda į VU bibliotekos blogą.

3. Kalendorius, kuriame matote taip pat, kada paskutinįkart tinklaraštis buvo papildytas. Deja, kol kas tai vyksta pernelyg retai. Labai gaila.

4. Turinys – baltame langelyje matote užrašą „SELECT CATEGORY“ (pasirinkti kategoriją). Pelyte palietę ant kvadratėlio šalia šio užrašo, pamatysite skyrių sąrašą. Prie kiekvieno jų pateikiamas straipsnelių, parašytų ta tema, skaičius. Naujas skyrelis – VILNIUS. Ten padėsiu informaciją apie kitas Vilniaus vietas, istoriškai susijusias su universitetu. Galimas daiktas, kad dabar skyriai pavadinti ne visai tiksliai. Taigi, ir šiuo atveju laukiu kritikos ar pasiūlymų.

5. Paieškos sistema. Deja, angliško žodžio „SEARCH“ (ieškoti) kol kas nepavyko pakeisti į lietuvišką. Įrašę šalia esančiame tuščiame langelyje dominantį žodį (pavadinimą, pavardę), pamatysite, kas buvo parašyta ta tema šiame tinklaraštyje. Būtinai praneškite, jeigu to, kas Jūs domina, čia dar nėra. Stengsiuosi ištaisyti padėtį.

6. Vėliausi įrašai. Naujausia įrašyta informacija.

7. Komentarai. Vėliausiai įrašyti komentarai.

8. Top posts. Populiariausieji straipsneliai – pastaruoju metu jie buvo skaitomi dažniausiai. Iki šiol kovoju su sistema, bandydama pervadinti pavadinimą lietuviškai.

9. Po kiekvienu straipsniu, ekrano apačioje, matysite baltą langą, pavadintą „LEAVE A COMMENT“ (palik komentarą). Jeigu jums kažkas patiko, nepatiko, suerzino, radote klaidą, turite geresnį pasiūlymą, žinote, ko trūksta, žinote daugiau, nei čia parašyta, ar šiaip turite laiko pasidalinti mintimis apie gido darbą – galite drąsiai rašyti į tą baltąjį langą. Komentuoti gali bet kuris interneto vartotojas. Tam nereikia būti registruotu dalyviu.

Registruotis reikia tuo atveju, jei norite patys patalpinti šiame tinklaraštyje naują straipsnį. Registravimo procedūra labai paprasta, tiesiog parašykite man, kad norėtumėte dalyvauti.

Rašykite adresu veronika.denisenko@mb.vu.lt .

Jei nenorite būti matomi, siūlydami naujoves, – taip pat rašykite tiesiog šiuo adresu. Slaptumą garantuoju.

Pagarbiai,

Veronika Denisenko,

Šio tinklaraščio administratorė

Komentarai
  1. Teisutis parašė:

    Sveiki. Domiuosi Teatro gatve Vilniuje. Deje, nerandu to langelio į kurį galėčiau įrašyti gatvės pavadinimą ir rasti apie tai informacijos.

  2. walentina parašė:

    Sveiki.
    Apie Teatro gatvę dar nerašiau. O visų gatvių, aprašytų šiame tinklaraštyje, informacija yra kategorijoje VILNIAUS GATVĖS 🙂

Parašykite komentarą