Atsakykite, kas galite…

2007 m. birželio 1 d. Veronika paskelbė kategorijose: KLAUSKITE...

Sveiki,

manau, kad čia turėtų būti kampelis, kur mes galime paklausti apie tai, ko nežinome ir nerandame savo jėgomis. Juk visai gali būti, kad kitas žmogus seniai žino tai, kas mums atrodo taip nepasiekiama. Padėkime vieni kitiems, dėl to išlošime visi.

Pradžiai turiu tokį klausimą, kurį jau porą kartų girdėjau iš turistų, ir į kurį negalėjau atsakyti. Taigi: kokią dalį mūsų profesūros sudaro moterys? Kiek turime VU profesorių moterų? Ar turime maždaug po 50 procentų vyrų ir moterų, ar kitaip?

Gali būti, kad tai lengva patikrinti, tik aš dar nežinau, kaip.

Veronika  

Komentarai
 1. Petras parašė:

  Turiu klausimą: 1909-194? Vilniuje dab. 3-ių Vaikų globos namų teritorijoje Grybo g.nr.29 (buv. Senatorska 25) gyveno Dievo Motinos Gailestingumo vienuolės (Sióstry Matki Bożej Miłosierdzia), jų tarpe 1929 ir 1933-1936 m. šv. Faustina. Išliko tik seselių gyvenamasis namas. Gal kas turi nuotraukų ar žiinių apie kitus pastatus (globotinių , kepyklos, skalbyklos, koplyčios ir kt.). Ypač domina koplyčia, kurioje vietoje ji buvo, kaip atrodė ir pan.
  Ačiū.

 2. walentina parašė:

  Į Jūsų klausimą atsdakysiu, jog radau tik 2 senesnes šios vietos nuotraukas. Manau, kad jų galėtų būti daugiau (gal Vaizdo ir garso archyve turėtų arba Lietuvos valstybės istorijos archyve). Galėtumėte parašyti jiems užklausą, kad patikrintų ko jei turi.
  Taigi, valandos paieškų rezultatas toks – 2 nuotraukos čia: http://www.faustyna.pl/miejsca.htm#wilno
  Dar galite tas pačias nuotraukas pasižiūrėti čia (jeigu pirmas puslapis neatsidarytų): http://www.heritage.lt/km/laik/000b.asp
  Manau, kad galėtų būti kokių vaizdų šiame puslapyje, bet niekaip negaliu surasti, gal blogai vedu į paiešką raktinius žodžius ( http://audiovis.nac.gov.pl/ )

 3. Petras parašė:

  Labai ačiū! Kai kurias šių nuotraukų kopijas turiu, kai kas naujo. Dėkui už Jūsų geranoriškumą!
  pagarbiai,
  Petras

 4. walentina parašė:

  Visada prašom 🙂

 5. Endriu... parašė:

  As turiu toki klausima, gal VU rankrastyne kartais yra kokios nors medziagos apie Stanislova Moravski (1802 – 1853), nes kiek zinau, kad ten yra jo baigiamasis darbas, o daugiau nieko. Tai gal kas daugiau butu…. Aciu…

 6. Endriu... parašė:

  kadangi i mano klausima niekas neatsake 😛 tai teko paciam susieskot info apie tai, bet dabar suzinojau, kad VU senuju leidiniu skyriuje yra mane dominantys dokumentai, taciau noreciau suzinoti ar juos galima fotografuoti paciam…ta prasme su savo iranga. (tos knygos yra 1981, 1924, 1925 m. leidimo) nes pinigeliu sutaupyciau tokiu budu 😉 tai buciau labai dekingas jeigu man atsakytumet i klausima…

 7. Veronika parašė:

  Bibliotekoje yra kopijavimo ir skenavimo paslauga. Fotografuoti rankraščius ar senuosius spaudinius neleidžiama.

Parašykite komentarą